Jak Być Szczęśliwą Kobietą
30 Jul 2012

Kim jestem

Justyna Krawczyk założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style CoachTM (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym). Jestem absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC.

Jestem doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jestem autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet pragnących zmienić swoje życie. Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Jestem warszawską stylistką, coachem, wybawcą, doradcą, wspierającą przyjaciółką i ekspertką w jednym!

Przez wiele lat obserwowałam kobiety nieszczęśliwe, z niską samooceną. Sama byłam jedną z nich. Przez lata czułam się źle sama ze sobą.  Nigdy niewystarczająco dobra, szczupła czy mądra. Nie znosiłam siebie. W efekcie niskiej samooceny wybierałam niewłaściwych znajomych, ludzi, którzy źle na mnie wpływali. Wybierałam też pracę (choć tak naprawdę to ona mnie wybierała), której nie lubiłam, która wręcz pogłębiała moją frustrację. Nie  miałam odwagi zastanowić się nad tym, kim jestem i co chcę w życiu robić. 

Dziś jestem przykładem na to, że zmiana jest możliwa, jeśli naprawdę tego chcemy. Przeszłam metamorfozę, zmieniłam swój wygląd, wykorzystałam szansę jaką dał mi coaching i odmieniłam swoje życie. To nie był proces łatwy ale wart poświęcenia. Wyszłam ze schematu. Zmieniłam swoje otoczenie, przeszłam rozwód, zmianę pracy i stylu życia. Stworzyłam i prowadzę własną firmę o której nawet nie marzyłam! Pomimo to, że czasem było bardzo trudno wiem, że warto zawalczyć o siebie. Postanowiłam podzielić się swoją historią i pokazać kobietom gotowym na zmiany, że też tak mogą!

Organizuję i przeprowadzam szkolenia dla stylistów oraz spotkania biznesowe z zakresu roli wizerunku w biznesie oraz w życiu prywatnym.  Występuję jako gość  podczas konferencji motywacyjnych i biznesowych oraz jako ekspert mediów takich jak Radio Pin oraz Radiowa Trójka. Udzieliłam również wielu wywiadów między innymi dla Dzień Dobry TVN, dla miesięcznika SENS oraz portalu NA TEMAT.

A przede wszystkim jestem SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ! Realizuję swój osobisty plan na życie. Życie według własnego scenariusza. Najczęściej pracuję jako osobista stylista (to określenie pada znacznie częściej niż Style Coach) w Warszawie, ale jeżdzę po całej Polsce. Mogę odwiedzić również Ciebie!

Justyna Krawczyk

Opinie
naszych klientek

Style Coaching to moje największe odkrycie! Polecam wszystkim kobietom, które chcą zmienić swój wygląd i uwierzyć w siebie.

Dorota

Justyna to utalentowana Stylistka i Life Coach w jednym. Kobieta pełna energii, entuzjazmu i ciepła. Dzięki niej zmienił się mój wygląd, ale też podejście do życia!

Debbie

Skończyłam szkolenie ZOSTAŃ STYLISTKĄ i zaczynam własny biznes. Dzięki prowadzącej Justynie zdobyłam wiedzę i wiarę w to, że się uda!

Katarzyna

Długo zastanawiałam się nad wyborem Stylistki, ale coś ciągnęło mnie do Justyny. Dziś wiem, że to kompleksowe podejście do zmiany.

Agnieszka

Mój nowy wygląd zachwycił wszystkich! Osobista Stylistka Justyna, zmieniła nie tylko mój wygląd ale też życie. Dziękuję

Anna

Znów czuję się piękna i atrakcyjna dla siebie i dla męża. Nasz związek rozkwitł na nowo! Dziękuję 🙂

Beata

Po szkoleniu ZOSTAŃ STYLISTKĄ, postanowiłam wziąć życie w swoje ręce. Zdecydowałam zmienić swój wygląd i zmieniać wizerunek innych ludzi! Dziękuję!

Magdalena

Moja metamorfoza była niezwykła. Czuję się pięknie i wszyscy widzą tę zmianę! Polecam!!!

Małgorzata

Dzięki JBSK czuję się pewna siebie i atrakcyjna. Nie mam już kompleksów i podobam się sobie. Polecam wszystkim!

Ada

Nie wierzyłam, że jeszcze mogę wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Uwierzyłam dzięki Justynie. Dziękuję!

Iwona

pytania
Jeśli masz pytania zadzwoń

603 380 952

bądź napisz: info@jbsk.com.pl