Jak Być Szczęśliwą Kobietą
12 Jul 2012

Style Coaching

Jestem licencjonowaną Style Coach specjalistką, która posiada unikalne umiejętności zarówno osobistej stylistki, jak i eksperta w dziedzinie Life Coachingu. Pracuję indywidualnie z każdą kobietą nad nowym wizerunkiem oraz wiarą w siebie. Pomagam w odnalezieniu równowagi w życiu, szczęścia i satysfakcji. Pomagam kobietom stać się tym, kim chcą być i prowadzić życie na jakie zasługują.

Style CoachingTM– co to jest?

Style Coaching – to unikalne połączenie przemiany zewnętrznej oraz przemiany wewnętrznej. Style Coaching obejmuje swoim obszarem działania zarówno ciało, jak i umysł. To proces holistyczny, który koncentruje się na osobie jako całości. Kreuje i zmienia wizerunek zewnętrzny, ale też podnosi samoocenę i wiarę we własne możliwości.  Mówi o tym, że piękny wygląd to tylko część sukcesu. To, jak siebie widzimy, jest najważniejsze.

Celem procesu jest pokazanie, że zmiana jest możliwa i że możemy być najlepszą wersją samych siebie każdego dnia! Możemy być szczęśliwi i kreować własne życie.

Praca Style Coacha w aspekcie zmiany wizerunku zewnętrznego obejmuje:

 • Analizę sylwetki
 • Analizę kolorystyczną
 • Przegląd szafy
 • Personal shopping (zakupy)
 • Kreowanie indywidualnego stylu

Praca Style Coacha w aspekcie przemiany wewnętrznej obejmuje:

 • Wyznaczanie celów
 • Dążenie do realizacji celów
 • Podnoszenie samooceny
 • Siła pozytywnego myślenia
 • Motywacja
 • Mowa ciała

Współpracuję również ze specjalistami w dziedzinie makijażu, stylizacji fryzury, fotografem, aby zapewnić pełen proces przemiany.

Kim są klientki Jak Być Szczęśliwą Kobietą?

Klientkami firmy JBSK są kobiety, które chcą zmienić swoje życie, swój wygląd, chcą uwierzyć w siebie i zacząć żyć pełnią życia. Często są to również osoby, które chcą rozpocząć nowy związek, nową pracę, podjąć nowe wyzwania w życiu. Są to również kobiety sukcesu, które pragną jeszcze więcej od życia!

Ukończyłam jedną z najbardziej renomowanych szkół na świecie Style Coaching Institute w Londynie.  Należę również do międzynarodowej organizacji zrzeszającej Style Coachów IASC.

Justyna Krawczyk

Certyfikat Style Coaching Institute w Londynie

 

Opinie
naszych klientek

Style Coaching to moje największe odkrycie! Polecam wszystkim kobietom, które chcą zmienić swój wygląd i uwierzyć w siebie.

Dorota

Justyna to utalentowana Stylistka i Life Coach w jednym. Kobieta pełna energii, entuzjazmu i ciepła. Dzięki niej zmienił się mój wygląd, ale też podejście do życia!

Debbie

Skończyłam szkolenie ZOSTAŃ STYLISTKĄ i zaczynam własny biznes. Dzięki prowadzącej Justynie zdobyłam wiedzę i wiarę w to, że się uda!

Katarzyna

Długo zastanawiałam się nad wyborem Stylistki, ale coś ciągnęło mnie do Justyny. Dziś wiem, że to kompleksowe podejście do zmiany.

Agnieszka

Mój nowy wygląd zachwycił wszystkich! Osobista Stylistka Justyna, zmieniła nie tylko mój wygląd ale też życie. Dziękuję

Anna

Znów czuję się piękna i atrakcyjna dla siebie i dla męża. Nasz związek rozkwitł na nowo! Dziękuję 🙂

Beata

Po szkoleniu ZOSTAŃ STYLISTKĄ, postanowiłam wziąć życie w swoje ręce. Zdecydowałam zmienić swój wygląd i zmieniać wizerunek innych ludzi! Dziękuję!

Magdalena

Moja metamorfoza była niezwykła. Czuję się pięknie i wszyscy widzą tę zmianę! Polecam!!!

Małgorzata

Dzięki JBSK czuję się pewna siebie i atrakcyjna. Nie mam już kompleksów i podobam się sobie. Polecam wszystkim!

Ada

Nie wierzyłam, że jeszcze mogę wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Uwierzyłam dzięki Justynie. Dziękuję!

Iwona

pytania
Jeśli masz pytania zadzwoń

603 380 952

bądź napisz: info@jbsk.com.pl